Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Podaj adres e-mail

jeśli chcesz być informowany o nowościach pojawiających się w naszym serwisie.

aby usunąć swój adres wpisz adres e-mail i kliknij wypisz

"Połączenie sił - to początek, pozostanie razem - to postęp, wspólna praca - to sukces."

W czwartkowe popołudnie 8 lutego, w Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się spotkanie, podsumowujące 2017 rok. Jak co roku, do udziału w uroczystości Samorząd Grodziska Wielkopolskiego zaprosił wielu gości, którzy z racji wykonywanych obowiązków zawodowych i społecznych oraz poprzez osobiste zaangażowanie wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gminy.
Podczas wystąpienia, Burmistrz Henryk Szymański podsumował najważniejsze zadania inwestycyjne i społeczne zrealizowane w minionym roku. Głównym jednak celem spotkania było złożenie podziękowań wszystkim obecnym, za wsparcie i zrozumienie dla podejmowanych działań. Bez zaangażowania i akceptacji ze strony społeczeństwa, trudne byłoby bowiem zarówno stawianie sobie wysokich celów jak również ich osiąganie.
Słowa uznania dla bardzo dobrego gospodarowania w Grodzisku Wielkopolskim przede wszystkim dla Samorządu ale również dla firm, zakładów pracy, instytucji oraz organizacji społecznych wyrazili senator pan Włodzimierz Łęcki - Honorowy Obywatel Grodziska Wielkopolskiego oraz pani Zofia Szalczyk - Przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Słowa aprobaty dla Grodziska Wielkopolskiego skierował także Poseł na Sejm RP pan Killion Munyama. Podziękowanie za ubiegłoroczną współpracę oraz gratulacje na ręce Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego złożył również Starosta Grodziski pan Mariusz Zgaiński.
Przed Samorządem Grodziska Wielkopolskiego rok 2018, w którym obchodzić będziemy 715-lecie nadania praw miejskich naszemu miastu, 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Mamy nadzieję, że będzie on równie pomyślny jak rok miniony, a wszystkie założone cele zostaną pomyślnie zrealizowane.

 

Poniżej prezentujemy wystąpienie Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego, skierowane do Gości podczas czwartkowego spotkania.

wystąpienie

1/17