II Zawody Wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania

W sobotę, 23 czerwca na stawie w Parku Miejskim odbyły się zawody wędkarskie dla seniorów o Puchar Grodziskiego Piwobrania, które swoim patronatem objął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego. W zawodach uczestniczyło 33 wędkarzy, którzy rywalizowali od godziny 6:00 do 10:30.

Zwycięzcą zawodów został Stanisław Paszkowski z wagą ryb 4,960 kg, drugie miejsce zajął Jakub Ejchost z wagą ryb 3,910 kg, a na pozycji trzeciej uplasował się Szymon Włodarczak z wagą ryb 3,725 kg. Łowiono głównie płoć, leszcza, krąpia, wzdręgę, okonia. Łącznie złowiono podczas zawodów 48,190 kg ryb które po zważeniu wróciły do wody.

Zwycięzcy otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe albumy wydane z okazji 715 – lecia Grodziska Wielkopolskiego.

Na zakończenie Zastępca Burmistrz Piotr Hojan podziękował wędkarzom za wspólnie spędzony czas i zaprosił na przyszłoroczne III Zawody Wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania.