III Zawody Wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania

W sobotę, 22 czerwca na stawie w Parku Miejskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania, które swoim patronatem objął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego. W zawodach wzięło udział 40 wędkarzy, którzy mimo upalnej pogody rywalizowali ze sobą od godziny 8:00 do 12:00.

Zwycięzcą zawodów został Jakub Ejchost, którego łączna waga złowionych ryb wynosiła 4,330 kg. Drugie miejsce zajął Stanisław Paszkowski z wagą ryb 4,135 kg, a na pozycji trzeciej uplasował się Arkadiusz Paszkowski, którego ryby ważyły 3,970 kg.

Największą rybę złowił Roman Matuszewski, który z tego tytułu otrzymał specjalny upominek piwobraniowy. Waga jego karasia wynosiła ponad 0,940 kg.

Na zakończenie Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan wręczył zawodnikom puchary, podziękował wędkarzom za wspólnie spędzony czas i zaprosił na przyszłoroczne zawody.