Ogólnopolskie sukcesy zespołu Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF

Miło nam poinformować, że w odbywającym się w dniach 11-13 października 2019 roku we Wrocławiu Finale Pucharu Polski OPEN w Strzelectwie Sportowym nasz kolega Maciej Kandulski zajął II miejsce. Zawodnik Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF został wicemistrzem w konkurencji: pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów, zdobywając 286 pkt. Grodziski Klub Strzelecki GRYF podczas Finału reprezentował również Marian Zieliński.
Wcześniej, pod koniec września br. – przypomnijmy - drużyna Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF w składzie: Marian Zieliński, Maciej Kandulski i Paweł Cichy, zdobyła Wicemistrzostwo Polski w klasyfikacji drużynowej strzelając z pistoletu dowolnego.
Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy wielu jeszcze powodów do satysfakcji z realizowanej pasji.