Podaj adres e-mail

jeśli chcesz być informowany o nowościach pojawiających się w naszym serwisie.

aby usunąć swój adres wpisz adres e-mail i kliknij wypisz

Turniej Tenisa pod patronatem Burmistrza

W dniu 27 stycznia 2018 roku - w 73. rocznicę wyzwolenia miasta, w Grodzisku Wielkopolskim  odbył się turniej tenisowy pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. W tym roku, w turnieju swoje umiejętności sprawdzało 20 uczestników z Wolsztyna, Zbąszynia, Nowego Tomyśla, Opalenicy, Gradowic i Grodziska Wlkp. Zawodnicy podzieleni zostali na 2 grupy po 5 par. W każdej grupie, pary grały w systemie "każdy z każdym" od stanu 2:2 w secie, do dwóch  wygranych setów, a 3 set to super tie-break. Do półfinałów awansowały po dwie pary z każdej grupy. W emocjonującym półfinale para Krzysztof  Kucharski, Robert Napierała obroniła piłkę meczową, a następnie wygrała mecz w super tie-breaku i awansowała do finału, gdzie spotkała się z parą  Jakub Czysz, Tadeusz Zajączkowski. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem pary Krzysztof  Kucharski, Robert Napierała 6/4; 6/3

Poniżej wyniki półfinałów:

1. Robert Napierała - Krzysztof  Kucharski

Michał Szpak - Karol Michalczak 4/6, 7/6, 10/7

2. Maciej Cecuła – Kacper Cecuła

Jakub Czysz - Tadeusz Zajączkowski 4/6 3/6

Podczas zakończenia turnieju, okolicznościowe dyplomy i puchary wręczył Burmistrz Henryk Szymański.