Zawody strzeleckie o puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego

W środę, 15 sierpnia 2018 roku na strzelnicy Wiejskiego Centrum Kultury i Sportu w Zdroju, jak co roku odbyły się zawody strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego. Zawodnicy strzelali z karabinka sportowego w czterech kategoriach: dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Głównym trofeum był puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

W kategorii dzieci do lat 13 I miejsce zajął Igor Sobota, II miejsce zajęła Zuzanna Tonder, na miejscu III uplasował się Leon Nejczyk.

W kategorii młodzieży zwyciężyła Weronika Kandulska, miejsce II zajęła Julia Rejman, na miejscu III uplasował się Hubert Michalski.

W kategorii kobiet najlepsza okazała się Anna Hanuszewska, miejsce II zajęła Czesława Adamczak, na miejscu III uplasowała się Karolina Rejman.

W kategorii mężczyzn najlepszy okazał się Paweł Lubik, II miejsce zajął Mirosław Rejman, na miejscu III uplasował się Sławomir Woś.

Puchary oraz dyplomy najlepszym zawodnikom wręczył Zastępca Burmistrza Piotr Hojan. Zwycięzcy, w nagrodę otrzymali również obrazy, namalowane przez uczestników międzynarodowego pleneru malarsko - rzeźbiarskiego odbywającego się co roku w naszym mieście.